sobota 7. září 2013

Any question...?
Zdravííím. Dnes jsem byla u B. a dostala jsem vynadáno, že jsem zas dlouho nic nepřidala. No jo, vůbec mi nedošlo, že už je to víc jak týden od posledního příspěvku...Nevím jak vám, ale mě ten první školní týden strašně utekl. Vím, že teď už to bude jenom horší..
No, vlastně jsem ani neměla moc nápady, co přesně přidávat. Teda, nápady by i byli, ale realizace pokulhávala. Proto jsem se rozhodla udělat něco, co na blozích vídáte poměrně hodně, nejčastěji s názvem " týdenní otázky", nebo něco podobného. U mě to rozhodně týdenní otázky nebudou, ale napadlo mě prostě něco takového udělat, kde byste se mě mohli zeptat na to, co vás zajímá. :) Takže pokud máte jakoukoliv otázku  stačí napsat dolů do komentářů, popřípadě na můj mail : Annettak2@seznam.cz. Taky jestli si nepřejete, abych váš komentář potom zveřejnila stačí napsat za otázku (n). Nebo to normálně napište anonymně. Nějaké otázky mi už chodí na mail, tak to rovnou pojmu takhle ve velkém :)

NĚJAKÉ OTÁZKY? :)

12 komentářů:

 1. we all felt that way when we were in school. But enjoy it now, because you really will miss it once you're finished. Anyway, engouh about school, can we ask you where you got your bag from? it's gorgeous! love the studs!

  www.mkstyleramblings.blogspot.com.au

  OdpovědětSmazat
 2. jsi úžasná, krásná, sympatická! Ale to už jsem myslím několikrát psala :-) Zeptám se třeba, z jakého kraje jsi a jakou kosmetiku nejradši používáš?

  OdpovědětSmazat
 3. Já se zeptám kolik měříš?

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj jsi se sebou spokojená?A co se ti na tobě líbí a co naopak ne?:)

  OdpovědětSmazat
 5. Tak ok, zeptám se tě teda. :D

  Kde nejraději nakupuješ?
  Co je tvoje nejoblíbenější jídlo a pití?
  Nechceš do modelingu? Aspoň foto?
  Co je tvůj největší sen?

  OdpovědětSmazat
 6. Mas moc hezky blog :) sluší ti to. Na fotkách /)
  Budu rada,když se prijedu mrknout i ke me na:

  www.olivains.com

  OdpovědětSmazat
 7. Jaké jsou tvoje oblíbené blogerky? :)

  OdpovědětSmazat
 8. odkud máš tu kabelku?

  OdpovědětSmazat
 9. Co tě nejvíc nebaví ve škole? :) Barvíš si vlasy? Slýcháš často, že jsi neskutečně krásná? Moc ráda čtu tvoje články, jsi super :)

  OdpovědětSmazat
 10. jaký máš foťák a v čem upravuješ fotky? )

  OdpovědětSmazat
 11. Jaká je tvoje oblíbená knížka a barva? Nechceš dát na blog nějaké fotky tvého pokoje? :)

  OdpovědětSmazat